Bynolyt
!

Runner 7 x 50

T861176
Een bekende naam binnen het assortiment, maar dan compleet vernieuwd. Zoals elke Bynolytkijker geeft ook de Runner de kleuren natuurgetrouw weer, met groot detailoplossend vermogen. In de nieuwe Runners zijn alle optische elementen fully coated. Net als bij de betere kijkers wordt dit instrument geleverd met omvouwbare oculairrubbers, zodat ook brildragers een prima beeld hebben
!

Searanger III

831010U
De Bynolyt Searanger III is een echte nautische verrekijker die exclusief voor Technautic is geproduceerd. Uitgerust met de nieuwste praktische snufjes, zoals grotere oculairen voor een nog stabieler beeld (handig bij veel golfslag), grotere focus instelringen, waardoor het een stuk eenvoudiger is om de kijker in te stellen (zelfs met handschoenen!).
!

Seal 7 x 50

861137
Met rubber beklede waterdichte kijker, die door de stoere robuuste vormgeving goed in de hand ligt. Mooi scherp beeld en dankzij de volle multicoating en de Bak4 prisma's ook zeer helder. Deze kijker is gasgevuld, blijft dus drijven en er vormt zich geen condens op de oculairen.
!

Searanger IV

831004
Technautic biedt u met de Searanger IV een blik op de watersportkijker van de toekomst.
De Bynolyt Searanger IV heeft de uitmuntende optische kwaliteit van de Searanger III (waterproof, gasgevuld, BAK-4 prisma's en grote oculairen) aangevuld met een nieuw high-tech digitaal kompas.
!