Kies voor deze 1 kW transducer met bronzen behuizing voor verzonken montage die minder dan 6,35 mm (1/4 in.) buiten de romp uitsteekt en zonder schade op rollen of in laadbakken van aanhangers kan rusten.
Het gekantelde element binnen in de transducer is geschikt voor alle hoeken tussen vlak en kiel, en maakt een opvulblok overbodig. En lage, middelhoge en hoge versies met hoge frequenties bieden optimale flexibiliteit om de beste frequenties te kiezen.
Deze 8-pins transducer is een uitstekende keuze voor rompen van glasvezel en hout en heeft een diepte van 1.000 ft (300 m) en een bedrijfsfrequentie van 130-210 kHz.
De transducerset wordt geleverd met installatie-instructies. Volg de instructies zorgvuldig op om schade aan je boot te voorkomen.
Algemeen |
---|
Frequentie | CHIRP (130-210 kHz) |
Vermogen | 1kW |
Straalbreedte | 6°-10° |
Maximumdiepte | 1.000 ft (300 m) |
Kabellengte | 12 m (39 ft) |
Diepte/snelheid/temperatuur | Diepte en temperatuur |
Aantal pinnen | 8-pins |
Ondersteunde deadrise-/spiegelhoeken | Deadrisehoek van 0°-7°, kantelhoek van 0° Deadrisehoek van 8°-15°, kantelhoek van 12° Deadrisehoek van 16°-24°, kantelhoek van 20° |